Dovybavovací sada Alarm Bosch ConnectModule pro BDU37YY (BCM3100)

Kód: EB13200014
Akce
Značka: Bosch
3 549 Kč –7 %
1200Wx1200H 2123591
3 549 Kč –7 % 3 299 Kč
Na cestě k nám - dostupnost do 3 dnů (2 sada)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

ConnectModule nabízí sofistikované funkce v čele s alarmem a lokátorem v rámci chytrého systému Bosch.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA!
DOPRAVA ZDARMA!
Při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu zdarma!
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 dní na vrácení zboží při nákupu v e-shopu.
Odborné poradenství
ODBORNÉ PORADENSTVÍ.
Jsme pro Vás k dispozici na telefonu, v chatu a e-mailu.

Detailní popis produktu

Důrazně doporučujeme nechat si produkt nainstalovat v autorizovaném servisu! V našem servisu tuto montáž provádíme.

ConnectModule nabízí funkci alarmu a lokátoru v rámci chytrého systému Bosch. Jedná se o doplněk ve formě mechanického zámku umístěného přímo v motoru elektrokola.

Po jednorázové instalaci prostřednictvím aplikace eBike Flow bude Váš chytrý telefon fungovat jako digitální klíč. Pokud elektrokolo vypnete, eBike Alarm se automaticky aktivuje. Na nepatrný pohyb bude reagovat výstražným signálem. Pokud se elektrokolo začne trvale pohybovat, obdržíte na chytrý telefon zprávu, spustí se funkce sledování a vy můžete sledovat jeho polohu v aplikaci eBike Flow.

Abyste mohli využívat funkci eBike Alarm, musí být na vašem eBiku nainstalován modul ConnectModule a aktivován zámek eBike Lock, který automaticky vypne podporu motoru.

Kompatibilita:

  • Performance Line CX (BDU3741)
  • Performance Line CX Race Edition (BDU376Y)
  • Cargo Line (BDU3741)

Obsah balení:

  •  ConnectModule, montážní deska, držák, kabel displeje 100 mm, 1x šroub M4x8 Torx 20, návod

 

Bezstarostné parkování.
V aplikaci eBike Flow se můžete na místo zaparkování podívat a dohlížet na bezpečnost svého eBiku.

Akustické a optické upozornění.
Funkce eBike Alarm vás nejprve upozorní zvukovými signály a rozsvícením LED kontrolek, když zaznamená menší pohyb.

Užitečná funkce sledování.
Pokud dochází k větším pohybům vašeho eBiku bez platného klíče, dostanete upozornění a můžete sledovat polohu eBiku v aplikaci eBike Flow.

Cenné informace o poloze a stavu.
eBike v klidu zaparkujte: Aplikace eBike Flow zobrazuje polohu a stav zabezpečení, tj. zda je aktivní funkce eBike Alarm a zámek eBike Lock. Nemusíte se tak starat o ochranu svého eBiku a znovu je najdete.

Dvoustupňový alarm.
Pokud někdo začne manipulovat s vaším eBikem bez platného digitálního klíče, kolo vydá akustické a optické upozornění: Díky inteligentní detekci pohybu rozezná, zda se eBike pohybuje nepatrně nebo výrazně. Kromě výstražného upozornění odešle v případě značného pohybu upozornění do vašeho chytrého telefonu. Informováni budete pouze v důležitých situacích. Nebudete si tak dělat zbytečné starosti, ale v závažném případě můžete zavolat policii.

Užitečné sledování.
Sledujte polohu svého eBiku na svém chytrém telefonu: Pokud dojde k odcizení eBiku a funkce eBike Alarm odešle oznámení, spustí se automatické sledování. V aplikaci eBike Flow můžete zjistit polohu svého jízdního kola a předat ji policii.

Nezbytná jednotka ConnectModule.
Montáž modulu ConnectModule přenechejte specializovanému prodejci: Tato placená součást se na eBike instaluje tak, aby nebyla vidět. Obsahuje rádiový modul a modul GNSS, svůj vlastní akumulátor a různé senzory. Funkci eBike Alarm můžete začít používat až po instalaci této součásti. V dalším kroku jednoduše aktivujete digitální službu eBike Alarm prostřednictvím aplikace eBike Flow.

12měsíční testovací fáze.

Nejprve vyzkoušejte, pak se rozhodněte: eBike Alarm je zahrnutý v ceně modulu ConnectModule po dobu 12 měsíců od aktivace v aplikaci eBike Flow*. Platnost digitální služby eBike Alarm se poté automaticky neprodlužuje. Chcete-li ji využívat i po dvanácti měsících, stojí eBike Alarm 4,99 EUR měsíčně nebo 39,99 EUR ročně.

 *Aplikaci eBike Flow si můžete stáhnout z příslušného obchodu App Store bez dalších nákladů. Používání aplikace eBike Flow je možné pouze po předchozí registraci a uzavření samostatné smlouvy o používání se společností Robert Bosch GmbH, Bosch eBike Systems.

Aplikace eBike Flow vás propojí s Vaším elektrokolem – a váš eBike s digitálním světem. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému, který propojuje pohonnou jednotku, akumulátor a řídicí jednotku. Umožňuje vám přizpůsobit eBike přesně vašim představám, rozšiřovat jej a udržovat jej v aktuálním stavu: Jednoduše si stáhnete nové funkce a služby. Aktualizace svého eBiku můžete pohodlně nainstalovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Díky tomu je váš eBike stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. Tímto způsobem se vaše radost z jízdy posune na vyšší úroveň.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX