Možnosti platby

V našem e-shopu můžete zaplatit všemi standardními způsoby platby, jako je Online platba kartou (včetně Apple Pay a Google Pay), Bankovním převodem, dobírkou a samozřejmě při osobním odběru. Nabízíme také možnost Rozložené platby nebo nákupu Na splátky.
Bližší informace k jednotlivých platbám naleznete také v objednávkovém procesu - při volbě platby a dopravy. Stačí najet kurzorem myši na modrý otazník vedle názvu daného způsobu platby.

💳 Jak probíhá Online platba kartou?
Platba kartou probíhá přímo v našem e-shopu (bez přesměrovávání) ihned po odeslání objednávky. Objeví se formulář, do kterého zadáte údaje karty (číslo karty, platnost a CVC kód). Služba funguje prostřednictvím Shoptet Pay a je zcela bezpečná.

❌ Co když je platba z nějakého důvodu neúspěšná?
Platbu lze provádět opakovaně. Pokud nebude platba připsána do 1 hodiny od vytvoření objednávky, bude Vám automaticky doručen e-mail, ve kterém bude tlačítko pro Online platbu (odkaz na platební bránu) nebo údaje pro platbu bankovním převodem.
Následující pracovní den posíláme ještě Výzvu k platbě, která rovněž obsahuje všechno nezbytné pro úspěšné zaplacení.
Rezervace zboží je 48 hodin od vytvoření objednávky - pokud do té doby nedojde k zaplacení nebo jiné domluvě, bude objednávka stornována.

🏦 Co je to Rychlá platba přes banku?
V tomto případě probíhá bankovní příkaz po přesměrování na zvolenou banku. 

🗒️ Co je to Rozložená platba?
S tímto způsobem platby lze bez navýšení rozložit platbu až do 4 splátek. Proces schválení je velmi rychlý a snadný (stačí načíst Vaše doklady), všechno vyřídíte pohodlně online.
 Detailnější popis si můžete projít zde.

🗓️ Jaké jsou podmínky prodeje Na splátky?
Jedná se o platbu pomocí úvěru od společnosti ESSOX s.r.o. Před nákupem si můžete pomocí kalkulačky spočítat podmínky a splátky, podle Vámi zvolených parametrů. Detailnější popis si můžete projít zde.

💰 Jakou formou mohu zaplatit zboží při přebírání (dobírce)?
Při volbě platby dobírkou - Hotově či kartou při doručení - můžete platit v hotovosti i kartou, a to i na pobočkách PPL a Zásilkovny.

👨‍🔧 Co je to Asistovaná platba a jak probíhá?
Jedná se o platby, které nelze dokončit žádným ze standardních způsobů platby - například platba kombinovaná z více způsobů = pro uskutečnění platby nutná asistence z naší strany. Například pro platby, kdy chce zákazník rozdělit platbu do více platebních metod. 
Po přijetí objednávky se Vám automaticky ozveme a navedeme Vás. 
Slouží také pro platby za služby benefity Sodexo, je nutná asistence našeho pracovníka = volba Asistovaná platba.

Přijímání benefitů.
Náš obchod přijímá benefity od společností Edenred, Sodexo a UP. Pro tyto platby platí jiná pravidla - pro více informací o tom nás kontaktujte telefonicky nebo nám zanechte své telefonní číslo.

🎁 Dárek k objednávce je závislý na zvolené platbě.
Na dárek k objednávce má zákazník nárok pouze při online platbě kartou (včetně Apple a Google Pay, ale mimo benefity), bankovním převodem nebo dobírkou.

 

Při nákupu doporučujeme věnovat pozornost Věrnostnímu programu.

Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX