Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou objednávky přijaté od středy 17.7. vyřízeny až v pondělí 22.7.2024. 

Bližší informace k dopravě

Našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy na výdejní místa PPL a Zásilkovny, na zvolenou adresu (prostřednictvím PPL nebo Zásilkovny nebo osobní odběr v naší kamenné prodejně.
V případě jízdních kol a elektrokol nabízíme také možnost dopravy 100% složeného a seřízeného zboží na zvolenou adresu naším technikem.

⏱️ Za jak dlouho od Vás obdržím balíček?
Objednávky se snažíme zpracovávat co nejrychleji. Doručení trvá obvykle 1-2 pracovní dny od vytvoření objednávky. V naprosté většině u Vás balíček bude následující pracovní den. Potřebujete zboží doručit bleskurychle? ⚡ Doporučujeme využít dopravce PPL a PPL Parcelshop, který stíhá doručovat standardně hned druhý den od objednání (při vytvoření objednávky do 14:00). 

U zboží podléhajícím nutnosti zásahu servisu - seřízení (jízdní kola a elektrokola) - se může doba doručení mírně protáhnout (maximálně o 1-2 dny).

🚐 Jak funguje expresní doručení do 30 km?
Po přijetí objednávky Vám ji v nejkratší možné době doručíme. Před doručením se s Vámi telefonicky spojíme a domluvíme se na čase doručení. Dostupné jsou možné formy úhrady, kromě platby kartou při dobírce.

🚲 V jakém stavu mi bude dopraveno kolo / elektrokolo při dopravě kurýrem PPL (ZDARMA)?
Jízdní kola / elektrokola před odesláním vždy složíme, prohlédneme a seřídíme. V případě doručení PPL je kolo doručeno asi z 85% složené. To znamená, že po vybalení je nutné nasadit přední kolo, pedály a nasadit + vycentrovat řídítka. Ostatní komponenty jsou na svém místě. Více zde.

💡 Jaká je výhoda CHYTRÉ dopravy kola / elektrokola = ve VĚTŠÍ krabici?
Jízdní kola / elektrokola před odesláním vždy složíme, prohlédneme a seřídíme. Při této dopravě odesíláme zboží téměř 100% složené. Po vybalení stačí otočit (vycentrovat) řídítka a namontovat pedály.
Pokud se jedná o městské kolo / elektrokolo nebo se zbožím pořizujete příslušenství (například blatníky), můžou zůstat namontované.
K některým elektrokolům dáváme tuto dopravu jako dárek ZDARMA! 
Informaci i tom najdete přímo na stránce daných modelů.

👨‍🔧 Jak probíhá doručení technikem, které nabízíte do 60 km ZDARMA?
Jízdní kolo / elektrokolo je doručeno ve 100% složeném a seřízeném stavu. Při přebírání Vám náš pracovník zboží předvede, ukáže Vám jeho funkce a zodpoví Vaše případné dotazy.
Tato možnost nabízí také větší flexibilitu, co se času a termínu doručení týká. Po vytvoření objednávky Vás kontaktuje náš operátor a domluví s Vámi možnosti a termín doručení k Vaší spokojenosti.
Vzdálenost +-60 km je počítána z cesty, nejde o vzdušnou čáru.

🎯 Co je doprava na výdejní místo PPL, Balíkovny nebo Zásilkovny?
V košíku si můžete vybrat s více než 10.000 výdejních míst Zásilkovny, více než 7.500 výdejních míst Balíkovny a přes 4.000 výdejních míst PPL. Síť výdejních míst je opravdu hustá a dá se říct, že na každém rohu najdete nějakou pobočku. Platba je vždy možná v hotovosti i kartou.

⏲️ Jak dlouho může být zboží uloženo na výdejním místě?
Zboží zůstává uloženo standardně 7 dní. Z-Boxy nabízí Nonstop režim s kratší dobou pro uložení.

✅ Můžu u Vás získat dopravu zdarma?
Ano, u zboží standardních rozměrů je doručení na výdejní místa od 1.500 Kč ZDARMA. Na adresu pak od 4.000 Kč.

 

Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX