Bližší informace k dopravě

Našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy na výdejní místa PPL a Zásilkovny, na zvolenou adresu (prostřednictvím PPL nebo Zásilkovny nebo osobní odběr v naší kamenné prodejně.
V případě jízdních kol a elektrokol nabízíme také možnost dopravy 100% složeného a seřízeného zboží na zvolenou adresu naším technikem.

 

Za jak dlouho od Vás obdržím balíček?
Objednávky se snažíme zpracovávat co nejrychleji. Doručení trvá obvykle 1-2 pracovní dny od vytvoření objednávky. V naprosté většině u Vás balíček bude následující pracovní den.

U zboží podléhajícím nutnosti zásahu servisu - seřízení (kola, lyže) - se může doba doručení mírně protáhnout - jde maximálně o 1-2 dny.

V jakém stavu mi bude dopraveno kolo / elektrokolo při dopravě kurýrem PPL (ZDARMA)?
Jízdní kola a elektrokolo před odesláním vždy složíme, prohlédneme a seřídíme. V případě doručení PPL je kolo doručeno asi z 85% složené. To znamená, že po vybalení je nutné nasadit přední kolo, pedály a nasadit + vycentrovat řídítka. Ostatní komponenty jsou na svém místě.

Jaká je výhoda Dopravy složeného elektrokola v krabici?
Při tomto způsobu dopravy není nutné elektrokolo tolik rozkládat, takže po vytažení z krabice je třeba pouze vycentrovat řídítka a namontovat pedály.

Jak probíhá doručení technikem, které nabízíte do 60 km ZDARMA?
Jízdní kolo / elektrokolo je doručeno ve 100% složeném a seřízeném stavu. Při přebírání Vám náš pracovník zboží předvede, ukáže Vám jeho funkce a zodpoví Vaše případné dotazy.
Tato možnost nabízí také větší flexibilitu, co se času a termínu doručení týká. Po vytvoření objednávky Vás kontaktuje náš operátor a domluví s Vámi možnosti a termín doručení k Vaší spokojenosti.
Vzdálenost +-60 km je počítána z cesty, nejde o vzdušnou čáru.

Co je doprava na výdejní místo PPL nebo Zásilkovny?
V košíku si můžete vybrat s více než 10.000 výdejních míst Zásilkovny a 4.000 výdejních míst PPL. Síť výdejních míst je opravdu hustá a dá se říct, že na každém rohu najdete nějakou pobočku. Platba je vždy možná v hotovosti i kartou.

Jak dlouho může být zboží uloženo na výdejním místě?
Zboží zůstává uloženo standardně 7 dní. Z-Boxy nabízí Nonstop režim s kratší dobou pro uložení.

Můžu u Vás získat dopravu zdarma?
Ano, u zboží standardních rozměrů je doručení na výdejní místa od 1.500 Kč ZDARMA. Na adresu pak od 4.000 Kč.

 

Při nákupu doporučujeme věnovat pozornost našemu Věrnostnímu programu.