Bližší informace k dopravě

Našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy na výdejní místa PPL a Zásilkovny, na zvolenou adresu (prostřednictvím PPL nebo Zásilkovny nebo osobní odběr v naší kamenné prodejně.
V případě jízdních kol a elektrokol nabízíme také možnost dopravy 100% složeného a seřízeného zboží na zvolenou adresu naším technikem.

⏱️ Za jak dlouho od Vás obdržím balíček?
Objednávky se snažíme zpracovávat co nejrychleji. Doručení trvá obvykle 1-2 pracovní dny od vytvoření objednávky. V naprosté většině u Vás balíček bude následující pracovní den. Potřebujete zboží doručit bleskurychle? ⚡ Doporučujeme využít dopravce PPL a PPL Parcelshop, který stíhá doručovat standardně hned druhý den od objednání (do 14:00). 

U zboží podléhajícím nutnosti zásahu servisu - seřízení (jízdní kola a elektrokola) - se může doba doručení mírně protáhnout (maximálně o 1-2 dny).

🚐 Jak funguje expresní doručení do 30 km?
Po přijetí objednávky Vám ji v nejkratší možné době doručíme. Před doručením se s Vámi telefonicky spojíme a domluvíme se na čase doručení. Dostupné jsou možné formy úhrady, kromě platby kartou při dobírce.

🚲 V jakém stavu mi bude dopraveno kolo / elektrokolo při dopravě kurýrem PPL (ZDARMA)?
Jízdní kola / elektrokola před odesláním vždy složíme, prohlédneme a seřídíme. V případě doručení PPL je kolo doručeno asi z 85% složené. To znamená, že po vybalení je nutné nasadit přední kolo, pedály a nasadit + vycentrovat řídítka. Ostatní komponenty jsou na svém místě.

💡 Jaká je výhoda CHYTRÉ dopravy kola / elektrokola?
Jízdní kola / elektrokola před odesláním vždy složíme, prohlédneme a seřídíme. Při této dopravě odesíláme zboží téměř 100% složené. Po vybalení stačí otočit (vycentrovat) řídítka a namontovat pedály.
Pokud se jedná o městské kolo / elektrokolo nebo se zbožím pořizujete příslušenství (například blatníky), můžou zůstat namontované.

👨‍🔧 Jak probíhá doručení technikem, které nabízíte do 60 km ZDARMA?
Jízdní kolo / elektrokolo je doručeno ve 100% složeném a seřízeném stavu. Při přebírání Vám náš pracovník zboží předvede, ukáže Vám jeho funkce a zodpoví Vaše případné dotazy.
Tato možnost nabízí také větší flexibilitu, co se času a termínu doručení týká. Po vytvoření objednávky Vás kontaktuje náš operátor a domluví s Vámi možnosti a termín doručení k Vaší spokojenosti.
Vzdálenost +-60 km je počítána z cesty, nejde o vzdušnou čáru.

🎯 Co je doprava na výdejní místo PPL nebo Zásilkovny?
V košíku si můžete vybrat s více než 10.000 výdejních míst Zásilkovny a 4.000 výdejních míst PPL. Síť výdejních míst je opravdu hustá a dá se říct, že na každém rohu najdete nějakou pobočku. Platba je vždy možná v hotovosti i kartou.

⏲️ Jak dlouho může být zboží uloženo na výdejním místě?
Zboží zůstává uloženo standardně 7 dní. Z-Boxy nabízí Nonstop režim s kratší dobou pro uložení.

✅ Můžu u Vás získat dopravu zdarma?
Ano, u zboží standardních rozměrů je doručení na výdejní místa od 1.500 Kč ZDARMA. Na adresu pak od 4.000 Kč.

 

Při nákupu doporučujeme věnovat pozornost našemu Věrnostnímu programu.

Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX