Cyklopočítač Sigma ROX 11.1 Evo GPS

Kód: 103011
3 490 Kč
Skladem v externím skladu (1 sada)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

GPS cyklopočítač Sigma Rox 11.1 Evo nabízí více než 150 užitečných funkcí.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA!
DOPRAVA ZDARMA!
Při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu zdarma!
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 dní na vrácení zboží při nákupu v e-shopu.
Odborné poradenství
ODBORNÉ PORADENSTVÍ.
Jsme pro Vás k dispozici na telefonu, v chatu a e-mailu.

Detailní popis produktu

GPS cyklopočítač Sigma Rox 11.1 Evo nabízí více než 150 užitečných funkcí.

Verze bez senzorů (R1 DUO HR snímač + hrudní pás, senzor rychlosti a senzor kadence NEJSOU SOUČÁSTÍ). 

Rozměry: 46.8 x 66.1 x 20.8 mm
Hmotnost: 55 g
Vodotěsnost: IP67
Baterie: 100 mAh (Li Ion), 3.7 V
Běžná výdrž baterie: 18 hodin
Velikost displeje: 1.77" (120 x 160 px)

Chytré notifikace. Podsvícení. Konektivita ANT+ BLE.

Základní funkce:
- Okamžitá rychlost, průměrná rychlost, maximální rychlost, ujetá vzdálenost, tréninkový čas (čistý/hrubý), SIGMA Performance Index, kalorie, čas

Pokročilé funkce:
- měření výšky: aktuální výška, sklon stoupání (v %), výškový profil, průměrný sklon, výškové metry stoupání, maximální sklon stoupání, počet výjezdů/sjezdů, nadmořská výška (max / min)

- frekvence šlapání: frekvence šlapání, průměrná f.š., maximální f.š.
- funkce tepové frekvence: aktuální t.f., průměrná t.f., maximální / minimální t.f., zóny intenzity, cílová zóna
- funkce pro elektrokolo: dojezd, e-bike baterie, výkon jezdce vs. výkon motoru, stupeň podpory, světlo
- funkce navigace: směr jízdy, pokyny pro odbočení
- stavové funkce: aktuální teplota, maximální / minimální teplota, stav baterie, kompas

Čidla:
- GPS, GALILEO, GLONASS, barometrické měření výšky, čidlo okolního světla, zrychlení

Kompatibilita s držáky:
- GPS Mount, Overclamp Buttler, Short Butler

Analýza dat:
- SIGMA DATA CENTER, SIGMA RIDE app (paměť pro 100 hodin tréninku)


PRVOTŘÍDNÍ FUNKCE.
Se svými více jak 150 funkcemi Vás tento computer bude navigovat a spolehlivě podporovat při tréninku nebo vyjížďce s přáteli. Počítač ROX 11.1 EVO Vám bude spolehlivě dodávat všechna data v reálném čase. Rychlost a vzdálenost pomocí GPS, barometrické měření výšky a trasová navigace nebo navigace přes komoot patří kromě kompatibility s e-bikem a externími čidly do základní výbavy.
Integrovaná funkce Crash Alert odešle zprávu nouzovým kontaktům v případě pádu. Chytrá oznámení Smart Notifications Vás během jízdy budou informovat o příchozích hovorech a SMS. Vytvářejte si workouty v jedné službě dle Vašeho výběru a importujte je ve formátu FIT do zařízení ROX 11.1 EVO.


OSOBNÍ PROFIL.
Vaše svoboda nebude znát hranic. Na ROX 11.1 EVO jsou již nainstalovány čtyři profily, kterých může být až 20. Vytvořte si své vlastní sportovní profily a využívejte ROX 11.1 různými způsoby. Pomocí aplikace SIGMA RIDE můžete podle svého přání individuálně konfigurovat a barevně zvýrazňovat šest různých tréninkových obrazovek až se šesti datovými poli. O svých osobních cílích tak budete mít dokonalý přehled. Další obrazovky jsou nainstalovány prostřednictvím komoot pro trénink, trasu a navigaci. Pro chytré trenažéry připojené přes FE-C lze načíst další datovou obrazovku. Propojte svůj ROX s chytrým telefonem a sledujte své výkony okamžitě na Live Screen aplikace SIGMA RIDE.

SPORTOVNÍ PROFILY.
Na ROX 11.1 EVO lze nainstalovat a použít až 20 různých sportovních profilů, jako například silniční nebo horské kolo.

INDIVIDUALIZACE.
Upravte si svůj osobní kokpit a vyberte si, kolik a které hodnoty se mají na displeji zobrazovat.

BAREVNÁ DATOVÁ POLE.
Jednotlivá datová pole je možné zvýraznit až osmi různými barvami, což přispívá k větší přehlednosti a rychlejší orientaci.
Sledujte své aktivity v aplikaci SIGMA RIDE...

Chcete být rychlejší, zlepšit vytrvalost, mít přehled o naměřených datech nebo si chcete jen užít vyjížďku? Bezplatná aplikace SIGMA RIDE je důležitým doplňkem Vašeho GPS cyklocomputeru SIGMA a pomůže Vám v naplňování osobních cílů. Sledujte svou rychlost, změřte ujetou vzdálenost, nechejte si zobrazovat aktuální nastoupanou a zbývající výšku, počítejte spálené kalorie, dosahujte a překonávejte své tréninkové cíle. S aplikací RIDE budete mít přehled o všech aktivitách a získáte motivaci ke zdravějšímu životnímu stylu.
Sdílejte své zážitky a úspěchy s přáteli a rodinou na sociálních sítích.


V PŘÍMÉM PŘENOSU.
Chcete už během jízdy vědět, jak rychle jedete nebo kolik kilometrů jste už ujel(a)? Tak si udělejte malou přestávku a v klidu si prohlédněte svá jízdní data. Cyklocomputer SIGMA zaznamenává aktivity a vy si je můžete okamžitě prohlížet na displeji Live Screen. Přitom se zobrazuje také ujetá vzdálenost, doba tréninku nebo nastoupané výškové metry včetně grafu výškového profilu.

VAŠE VOLBA.
Chcete na svém GPS cyklocomputeru SIGMA během jízdy neustále sledovat průměrnou rychlost? Nebo spíš ujetou vzdálenost? Žádný problém. Datová pole na displeji můžete velmi snadno nastavovat během jízdy nebo zvolit některý z přednastavených náhledů. Podle toho, který cyklocomputer SIGMA používáte, dostanete různé návrhy vzhledu displeje a datová pole budete moci zvýraznit barvami. Indikátor stavu aplikace SIGMA RIDE Vás spolehlivě bude informovat např. o aktuálním stavu nabití baterie cyklocomputeru nebo o tom, kolik místa zbývá pro ukládání dalších tras a údajů o jízdě.

PŘEHLED O VŠECH AKTIVITÁCH.
Pomocí aplikace SIGMA RIDE můžete archivovat své aktivity. V náhledovém seznamu se zobrazují všechny aktivity včetně mapy, data, vzdálenosti, doby jízdy a nastoupaných metrů. Nejnovější aktivitu najdete v seznamu vždy nahoře. Pro podrobnější informace klepněte na požadovanou aktivitu. Pokud to cyklocomputer nabízí, můžete v seznamu filtrovat podle různých sportovních profilů. Intenzitu tréninku můžete sledovat pomocí indexu SIGMA PERFORMANCE (SPI). Tato hodnota se vypočítává individálně na základě dat z Vašich aktivit, jako jsou vzdálenost, rychlost a převýšení.

AKTIVITA POD LUPOU!
V Activity Screen si prohlédněte podrobnosti ke každé vyjížďce. Kromě grafů k jednotlivým hodnotám, jako např. k rychlosti nebo tepové frekvenci, zobrazuje „teplotní mapa“ v různých barvách Váš výkon podávaný na trati. Tato vizualizace ti pomůže získat rychlý přehled o datech a upozornit na obzvláště výrazné hodnoty. Aktivity můžete dál doplnit o metadata ohledně počasí, teploty a tvého subjektivního pocitu z jízdy.

KONEKTIVITA S ELEKTROKOLEM.
Jezdíte na elekrokole? Aplikace SIGMA RIDE je samozřejmě kompatibilní s elektrokoly. Grafické profily a „teplotní mapy“ Vám v různých barvách ukazují, jakou část trasy jste projel(a) s jakým stupněm podpory, dále stav baterie během jízdy a celou řadu dalších údajů.

Najděte svou oblíbenou trasu!

SIGMA RIDE Vám ukáže ty nejlepší trasy. Jednoduše je odešlete do svého cyklocomputeru a příště si je projeďte. Díky odbočovacím pokynům zobrazovaným na displeji je to velmi snadné. Trasy je možné ve formátu GPX jednoduše importovat z jiných portálů do aplikace RIDE. Vlastní trasy SIGMA, které byly vytvořeny například v SIGMA DATA CENTER, lze synchronizovat do aplikace SIGMA RIDE prostřednictvím SIGMA CLOUD. Trasy od třetích subjektů, jako např. komoot, můžete v příslušné aplikaci označit jako oblíbené.

PERFEKTNÍ PŘEHLED O TRASE.
V přehledném seznamu se Vám zobrazují všechny trasy. Ihned uvidíte název trasy, datum, vzdálenost a převýšení. Nejnovější trasu najdete v seznamu vždy nahoře. Seznam můžete uspořádat také podle parametrů jako čas a vzdálenost. Navíc uvidíte, z jakého zdroje trasa pochází, a seznam můžete filtrovat podle osob, které trasy nabízejí.

V detailním náhledu si můžete zobrazit trasu na mapě a doplnit o metadata. Např. pro jaké sportovní profily je trasa vhodná, ohodnotit trasu hvězdičkami a připojit osobní poznámky.

PROPOJTE SE.
Pomocí aplikace SIGMA RIDE je snadné sdílet aktivity v oblíbených sociálních sítích a sportovních komunitách jako jsou komoot, Strava, TrainigPeaks, Facebook a Twitter. Své zážitky a úspěchy můžete s přáteli sdílet také přes komunikátory, jako např. WhatApp.

OSOBNÍ NASTAVENÍ.
Obecná a individuální nastavení Vašeho cyklocomputeru SIGMA můžete rychle a pohodlně měnit, například výběr jazyka nebo jas displeje. Uložit můžete také své uživatelské údaje jako věk nebo pohlaví.

PŘEHLED O SOUHRNNÝCH HODNOTÁCH.
V oblasti nastavení si můžeet prohlížet souhrnné hodnoty Vašeho profilu, jako například celkový počet ujetých kilometrů, počet nastoupaných výškových metrů, počet spotřebovaných kalorií a celkovou dobu jízdy.

CYKLOCOMPUTER VŽDY S NEJNOVĚJŠÍ VERZÍ SOFTWARE.
Aktualizace firmware cyklocomputeru SIGMA se provádějí snadno a lehce přes aplikaci SIGMA RIDE. Jakmile bude k dispozici nová verze firmware, dostanete upozornění a v aplikaci pak stačí jen spustit proces aktualizace.

Doplňkové parametry

Kategorie: GPS
Přenos: GPS
Počet funkcí: +150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX