!!!Výprodej zimního zboží končí 30.9. v 23:59!!!

Odborná montáž a seřízení

Kód: MONTAZ_SERIZENI
800 Kč
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Odborné sestavení a seřízení jízdních kol a elektrokol.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA!
DOPRAVA ZDARMA!
Při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu zdarma!
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 dní na vrácení zboží při nákupu v e-shopu.
Odborné poradenství
ODBORNÉ PORADENSTVÍ.
Jsme pro Vás k dispozici na telefonu, v chatu a e-mailu.

Detailní popis produktu

Provádíme odbornou montáž a seřizování jízdních kol a elektrokol.

U zboží zakoupeného u nás je tato služba samozřejmě ZDARMA! Možná se Vám může zdát, že jde na trhu o standardní službu, ale není tomu tak...

Při nákupu přes e-shop zboží před odesláním odborně sestavíme, seřídíme, otestujeme, zkontrolujeme a rozložíme do stavu, aby bylo kolo možné vložit do krabice (dle zvolené dopravy).

Kolo zůstane asi z 85% sestavené = brzdy, přehazovačka, přesmykač, a vedení (bowdeny, lanka) jsou na svém místě. Podle zvolené dopravy je po rozbalení nutné maximálně přidělat přední kolo, pedály a nasadit + vycentrovat řídítka.

Pokud si zboží budete vyzvedávat osobně, je kolo 100% složené a seřízené! Není tak potřeba žádné dodatečné úpravy z Vaší strany.

 

Naše základní doporučení:

  1. Před převzetím balíku zkontrolujte, zda není krabice nadstandardně poškozena. Pokud by takto poškozena byla, kontaktujte neprodleně dopravce.
  2. Po vybalení z krabice a odstranění obalového materiálu zkontrolujte celkový stav zboží.
  3. K montáži předního kola není potřeba žádného nářadí. Věnujte pozornost správnému nasazení kola, tzn. nenasazujte ve stavu, kdy je jízdní kolo „vzhůru koly“. V takovém případě by mohlo dojít k nesprávnému usazení.
  4. Pro montáž pedálů je potřeba klíč č. 15. Jednotlivé pedály jsou označeny (L - levý, R - pravý), protože mají opačný závit. Před montáží je dobré nanést vazelínou (na našich kolech je vše promazáno). Věnujte pozornost dostatečnému dotažení.
  5. Při montáži řídítek je potřeba použití imbusových klíčů (č. 4, 5, 6 - dle modelu). Věnujte pozornost správnému vycentrování (řídítka většinou mají potisk, který Vám v tom pomůže). Sklon řídítek si nastavte dle Vašich preferencí. Šrouby dotahujte s citem (většinou max 6 Nm), aby nedošlo k prasknutí. Důležité je dotáhnout šrouby na představci, aby nedocházelo k protáčení řídítek při zatáčení.
  6. Správně nastavené sedlo je, pokud je noha při šlápnutí do nejnižší polohy v mírně pokrčeném stavu. Pokud při sezení dosáhnete na zem, nejedná se o správný posed.
  7. Pokud si nejste seřízením jisti, doporučujeme navštívit odborný servis.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: