Dětské kolo Rascal 24 + Originální stojánek jako dárek ZDARMA!
Kód: RASCAL24 TI RASCAL24 GLD RASCAL24 FLM RASCAL24 RPB RASCAL24 AQM Zvolte variantu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Jmenovka na rám ?
Můžeme doručit do:
14.5.2026 - 14.5.2026 - 28.5.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Velmi lehké 24" dětské kolo určené dětem ve věku 6 až 10 let (výška postavy 120-140 cm).
Detailní informace
Autorizovaný prodejce
AUTORIZOVANÝ PRODEJCE.
Originální produkty z české distribuce, oficiální záruka a dostupné náhradní díly.
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 dní na vrácení či výměnu zboží při nákupu v e-shopu.
Rychlá doručení
RYCHLÉ DORUČENÍ.
Odesíláme každý den. Většinu objednávek doručíme za 1–2 pracovní dny.
Detailní popis produktu
Velikost rámu je vhodná pro děti s výškou postavy 120-140 cm (délka vnitřní nohy 64-76 cm).
Doplňkové parametry
Kategorie: 24" dětská kola
Záruka: 2 roky
EAN: 0745114199126
? Průměr kol: 24.0"
? Materiál rámu: Hliník
Vidlice: Pevná hliníková
Přehazovačka: Shimano Nexus
Počet rychlostí: 7 (1 x 7)
Délka kliky: 152 mm