Vrácení a výměna zboží

Zákazníkům nabízíme možnost vrátit zakoupené zboží ve 14 denní lhůtě.

🔙 Jak probíhá vrácení zboží?
Pokud jste se rozhodli vrátit zboží, pošlete ho na adresu naší provozovny (Hlavní 140, 696 17 Dolní Bojanovice). Do zásilky přidejte vyplněný Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy (najdete ho zde). Vyplněný formulář můžete poslat také elektronicky - na e-mail.
Jakmile nám zboží dorazí, zkontrolujeme ho a vrátíme Vám peníze na účet/kartu. V případě Online platby kartou vracíme finanční prostředky zpět na kartu, ze které byla objednávka hrazena. Celý proces probíhá v řádu několika pracovních dní.
Náklady na dopravu u vraceného zboží nese odesílatel = vracející.

🔁 Jak probíhá výměna zboží?
Pokud jste se rozhodli vyměnit zboží (např. za jinou velikost), pošlete ho na adresu naší provozovny (Hlavní 140, 696 17 Dolní Bojanovice). Před tím zkontrolujte, zda máme k dispozici dané zboží a ideálně nás kontaktujte pro její rezervaci.
Náklady na dopravu zpět nese odesílatel = vracející. Vyměněné zboží posíláme zpět stejným způsobem, jaký byl zvolen při původní objednávce.

🔢 Zpětný kód pro vrácení nebo vyzvednutí kurýrem.
Nabízíme možnost vrácení pomocí zpětného kódu z poboček Zásilkovny nebo vyzvednutím řidičem PPL (svoz) z domluvené adresy. Pro oba způsoby nás kontaktujte (telefonicky nebo e-mailem).
Obě varianty jsou zpoplatněny: kód pro Zásilkovnu 60 Kč, svoz PPL 120 Kč (neplatí pro nadrozměrné balíky). V případě vracení zboží je částka odečtena z vracené částky.

×

Splátková kalkulačka ESSOX