Koloběžka Crussis ONE CROSS 6.2-2
Kód: ONECROSS 6.2-4


Detailní popis produktu
Hliníková koloběžka do terénu Crussis Hard 6.2 na špičkových hydraulických kotoučových brzdách SRAM s průměrem kol 26.0" × 20.0" a hmotností 10.870 kg, odpruženou vidlicí SR Suntour a na MTB pláštích Schwalbe.
Koloběžka je ideální do náročnějšího terénu na sjezdy či akční jízdu se psem.
Moderní a výrazný terénní profil plášťů Schwalbe K-Guard vyniká kompaktním středovým běhounem, díky němuž se pohodlně odvaluje s minimálními vibracemi. Vnější okraje zaručují současně optimální přilnavost v terénu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Terénní koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 8595640724666 |
| ? Průměr kol: | 20", 26.0" |
| ? Materiál rámu: | Hliník |
| Brzdy: | SRAM Level |
| ? Druh brzd: | Hydraulické kotoučové |
| ? Pláště: | Schwalbe Black Jack, 20.0 x 1.90, Schwalbe Smart Sam, 26.0 x 2.10 |
| Délka nášlapu: | 43.0 cm |
| Výška říditek: | 96 - 100 cm |
| Váha [kg]: | 10.870 |
| Maximální nosnost [kg]: | 120 |
| Světlost nášlapu: | 7.3 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Crussis je česká značka elektrokol, která od roku 2013 patří mezi nejviditelnější hráče na trhu. Nabízí širokou škálu horských, trekových i městských elektrokol v různých úrovních výbavy, takže si v nabídce najdou své začátečníci i pokročilejší jezdci.
Značka je typická kombinací výrazného designu, široké modelové nabídky a aktivního přístupu k novinkám. Pravidelně přichází s novými modely a reaguje na aktuální trendy, což se odráží i v tom, jak často se s jejími koly setkáte v běžném provozu.
Crussis patří mezi značky, které mají silnou pozici na českém trhu a oslovují zákazníky především díky dostupnosti, širokému výběru a aktuálnímu designu. V nabídce tak představuje výrazného zástupce elektrokol pro každodenní ježdění i rekreační využití.
