Juniorské kolo 4Ever DARK SPORT
Kód: K4E 25349 16


Detailní popis produktu
Velikost 15.5" rámu je vhodná pro výšku postavy 150-165 cm.
4Ever Dark Active je moderní juniorské horské kolo zaměřené na sportovní jízdu, efektivní přenos síly a dobrou ovladatelnost v terénu. Díky lehkému rámu, vzduchové vidlici a současné 12rychlostní sadě nabízí velmi příjemný poměr mezi výkonem, komfortem a univerzálním využitím.
Základem kola je lehký hliníkový rám ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 s moderním tvarováním a vnitřním vedením kabeláže. Konstrukce rámu působí čistě, sportovně a zároveň pomáhá lepší ochraně kabeláže při každodenním používání.
O pohodlí a kontrolu nad kolem se stará vzduchová vidlice SR Suntour XCR AIR 100 RLO se zdvihem 100 mm. Oproti pružinovým vidlicím nabízí nižší hmotnost, citlivější chod a možnost přesnějšího nastavení podle hmotnosti jezdce. Samozřejmostí je také možnost uzamčení pro efektivnější jízdu na asfaltu nebo při stoupání.
Pohon tvoří moderní sada Shimano Deore 1×12, která nabízí široký rozsah převodů a jednoduché ovládání bez přesmykače. Kazeta 10–51T poskytuje dostatek lehkých převodů do prudkých kopců i převody pro svižnější jízdu po rovině. Řazení působí přesně, rychle a spolehlivě i při sportovnějším stylu jízdy.
Brzdění zajišťují hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT201, které poskytují jistý a dobře dávkovatelný výkon za sucha i mokra.
Kolo je osazené lehkými ráfky MACH1 3.90 SL Superlight a plášti Schwalbe Racing Ralph, které patří mezi oblíbené XC pláště díky nízkému valivému odporu, dobrému odvalu a jistotě na pevném i lehce sypkém povrchu.
Sportovní charakter podtrhuje také kokpit 4EX se sand blasted úpravou, široká řídítka 700 mm a pohodlné sedlo Selle Royal.
Velkou výhodou modelu je nízká hmotnost kolem 12.6 kg, díky které působí kolo svižně při akceleraci, snadno se ovládá a dobře funguje i při delších vyjížďkách nebo stoupáních.
4Ever Dark Active je ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají lehké a moderní horské kolo s kvalitní výbavou, sportovním projevem a univerzálním využitím od cyklostezek až po lehčí až středně náročný terén.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 27 - 29" juniorská kola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Průměr kol: | 29.0" |
| Velikost rámu: | 15.5" |
| ? Materiál rámu: | Hliník |
| Vidlice: | SR Suntour XCR Air |
| Zdvih vidlice: | 100 mm |
| Přehazovačka: | Shimano Deore RD-M6100 |
| Počet rychlostí: | 12 (1 x 12) |
| ? Kazeta/vícekolečko: | Shimano Deore CS-M6100 |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 |
| Brzdy: | SHIMANO BR-MT201 |
| ? Druh brzd: | Hydraulické kotoučové |
| ? Pláště: | Schwalbe Racing Ralph |
| Ráfky: | MACH1 3.90 SL Superlight |
| Náboje: | Shimano HB-TX505, Shimano FH-QC500 |
| Váha [kg]: | 12.6 |
| Sedlo: | Selle Royal |
| ? Barva: | Černá, Zelená |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rodinná česká firma 4EVER je trhu již více než 25 let. Svá kola vyrábí a montuje do posledního šroubku ručně stojanovou výrobou.
Tuto značku nabízíme díky její poctivosti, přístupu a v neposlední řadě samozřejmě kvalitě podtrženou designem.
