Thule

Webová stránka značky: Thule

Thule_logo

Švédská značka Thule byla založena v roce 1942 a hned od úvodu se zaměřila na návrh a vývoj kvalitních výrobků, které vám pomáhají při přepravě vybavení. V současnosti firma nabízí širokou nabídku zboží v čele se střešními nosiči, boxy, nosiči kol, ale také kočárky, cyklistickými sedačkami nebo batohy.

V testovacím centru Thule, ve městě Hillerstorp ve Švédsku, procházejí výrobky extrémním testováním. To znamená, že jsou vystavovány pouštnímu horku a arktickému mrazu, zkouší se jejich odolnost proti vodě, odolnost proti pádům, jsou testovány v aerodynamickém tunelu, jsou prováděny testy pevnosti, houževnatosti a nárazové testy. Testovací program Thule Test Program™ zahrnuje více než 25 testovacích standardů Thule, které jsou přísnější než současný standard ISO. V rámci testování naše výrobky používají Thule Crew, kteří jsou schopni je otestovat v náročném reálném životě při každodenním používání.

Thule nabízíme díky jeho špičkovému zpracování, uživatelské přívětivosti a různým vychytávkám, které nabízí jeho výrobky. Je průkopníkem ve všech oblastech své působnosti. Ostatní výrobci často kopírují jeho technologie a velmi těžko dosahují jeho kvality.

4 položek celkem
Nosič kol na tažné zařízení Thule EASYFOLD XT 3, stříbrná
Akce
ZDARMAZDARMA 24 990 Kč –4 %
23 990 Kč

Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT ve verzi pro 3 kola je plně skládací, kompaktní a snadno použitelný nosič kol pro širokou škálu jízdních kol a elektrokol.

TH934100
Nosič kol na tažné zařízení Thule VELOCOMPACT 2, stříbrná
Akce
ZDARMAZDARMA 15 990 Kč –3 %
15 490 Kč

Kompaktní a lehký nosič kol Thule VeloCompact ve verzi pro 2 kola pro každodenní použití. 

TH924001
Nosič kol na tažné zařízení Thule VELOCOMPACT 3, stříbrná
Akce
ZDARMAZDARMA 18 190 Kč –3 %
17 490 Kč

Kompaktní a lehký nosič kol Thule VeloCompact ve verzi pro 3 kola pro každodenní použití.

TH926002

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX