MOŽNOSTI PLATBY

Platební karty, poukázky SODEXO a TICKET BENEFITS i platba na splátky

KONTAKTY

SKI & CYKLO CENTRUM
Hlavní 140
696 17 Dolní Bojanovice
tel: +420 602 460 265
napište nám
Prodejna v Dolních Bojanovicích

O NÁSNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

O Ski & Cyklo Centrum, Dolní Bojanovice

Firma Skicentrum vznikla v roce 2001 se sídlem v Dolních Bojanovicích. Specializujeme se především na prodej sjezdových a běžeckých lyžařských potřeb včetně snowboardů a příslušného vybavení, letního i zimného sportovního oblečení a trekové obuvy. Prodáváme pouze značkové zboží nejvýznamějších společností na českém i světovém trhu, které je vhodné pro úplné začátečníky, pokročilé i profesionály

Kromě rozsáhlého prodeje se také zabýváme kompletním servisem sportovního vybavení - opravou, nabroušením a přichystáním, vyplétáním tennisových raket a mnohým dalším.

Dále Vám také rádi zapůjčime značkové sportovní vybavení dle Vašeho výběru s plnohodnotným servisem - doba zapůjčení je pouze na Vás.

V naší prodejně Vám vždy rádi poradí naši odborně školení prodavači, a to nejen s výběrem vhodného vybavení, ale také Vám radí ukažou a vysvětlí jednotlivé technologie, které jsou v daném typu vybavení použity či které používáme my, například při servisu vašeho zboží. Všichni naši prodavači se také sportu aktivně věnují, tudíž se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti.

V roce 2008 jsme také spustili nový internetový obchod, v němž nabízíme dokonce i zboží, které ještě nenaleznete v naší prodějně. Veškeré zboží zde nabízíme za nejnižší možné ceny, se zárukou a možností vrácení peněz.

V roce 2009 jsme pro Vás vytvořili nový přívětivý design našich webových stránek a internetového obchodu a rozšířili nabídku našeho zboží, abychom ještě více vyhověli Vaším potřebám.

Přejeme Vám příjemný čas strávený prohlídkou našich stránek či nákupem v našem internetovém obchodě. Budete-li mít jakékoliv připomínky či budete-li se chtít na něco zeptat, neváhejte se nám ozvat.

Jiří Košutek
majitel obchodu

Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních BojanovicíchProdejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích Prodejna v Dolních Bojanovicích