SpeedBox 3.2 B.Tuning pro Bafang

Kód: SB32BT_BAF_1PCS_BOX
6 900 Kč
Skladem (1 balení)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

SpeedBox 3.2 B.Tuning umožňuje libovolné nastavení omezovače rychlosti elektrokola.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA!
DOPRAVA ZDARMA!
Při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu zdarma!
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 DNÍ NA VRÁCENÍ.
14 dní na vrácení zboží při nákupu v e-shopu.
Odborné poradenství
ODBORNÉ PORADENSTVÍ.
Jsme pro Vás k dispozici na telefonu, v chatu a e-mailu.

Detailní popis produktu

SpeedBox 3.2 B.Tuning umožňuje libovolné nastavení omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci tuningu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha nebo dojezd. Díky mobilní aplikaci SpeedBox App můžeš sledovat a zaznamenat všechny parametry jízdy na displeji svého telefonu. Kdykoliv a kdekoliv.

Aplikace SpeedBox App určená speciálně pro SpeedBox 3.2 B.Tuning používá technologii Bluetooth k propojení Vašeho elektrokola s mobilním telefonem. Po stažení aplikace a propojení mobilu s elektrokolem vidíte na displeji telefonu aktuální data a parametry jízdy. Jednotlivé výlety můžete ukládat, porovnávat s přáteli a sledovat vlastní výkony. Můžete si tak naplno užívat jízdu a kontrolu parametrů nechat na později.

Možnosti aplikace SpeedBox App: ovládání tuningu, nastavení rychlostního limitu, ukládání a prohlížení dat z jízd, mód skrytého tuningu, zámek motoru, diagnostika motoru

Fungování čipu SpeedBox 3.2 B.Tuning není podmíněno používáním aplikace SpeedBox App. Jedná se však o skvělý doplněk, díky kterému budete mít kompletní přehled o svých výkonech.

Stáhněte si SpeedBox App do svého telefonu ještě před objednáním produktu SpeedBox 3.2 B.Tuning. Vyzkoušíte si demo verzi, poznáte všechny vychytávky a zároveň se ujistíte, že je aplikace ve Vašem mobilu plně funkční. K propojení s produktem SpeedBox 3.2 B.Tuning je nutné, aby byl telefon vybaven verzí Bluetooth 4.0 nebo vyšší.

Jak to funguje?
Aktivaci tuningu SpeedBox 3.2 provedete na displeji elektrokola. Po stisknutí tlačítka LIGHT nebo kombinací tlačítek + - + - se na displeji krátce zobrazí hodnota 99 km/h (62 mph) a od té chvíle můžete jet neomezenou rychlostí.

Funkci tuningu vypnete opětovným stisknutím tlačítka LIGHT nebo + - + - . Na displeji se zobrazí hodnota 25 km/h (16 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací tuningu.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci provedete postupným přepínáním módů o tři úrovně dolů a následně o tři úrovně nahoru. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci přepínáte krátkým stiskem tlačítka LIGHT, nebo otočením zadního kola o 360°. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Montáž:
Pro zapojení čipu SpeedBox do elektrokola jsou použity barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace čipu opravdu jednoduchá. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budete mít se zapojením jakýkoli problém, neváhejte se na nás obrátit.

Kompatibilní motory:
- Bafang Max Drive M200, Bafang Max Drive M410, Bafang Max Drive M500 a Bafang Max Drive M510

Nekompatibilní motory:
- Bafang Max Drive M300, Bafang Max Drive M400 a Bafang Max Drive M420

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na úplně nové kolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

V případě aktualizace softwaru elektrokola doporučujeme nejprve odinstalovat SpeedBox z elektrokola, aktualizovat software a poté znovu nainstalovat SpeedBox do elektrokola.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 20.5.2024
Jsem spokojený s produktem i e-shopem. Dávám pět hvězdiček. J. Hrdina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX