Elektrokolo Kellys ESTIMA 60 SH
Kód: K 76593 K 76594 Zvolte variantu


Detailní popis produktu
Velikost rámu S je vhodná pro osoby s výškou postavy 155-168 cm.
Velikost rámu M je vhodná pro osoby s výškou postavy 165-178 cm.
Městské elektrokolo Kellys Estima 60 nabízí nízký nástup a bohatou výbavu v čele se skvělým výkonným motorem Shimano EP8.
Spolehlivou rezervu na výletech zaručí plně integrovaná baterie s kapacitou 725 Wh, která poskytuje dojezd až 170 km na jedno nabití. O komfort se postará uzamykatelná vzduchová vidlice Rockshox a sedlo Selle Royal. O jednoduché řazení se postará Shimano Nexus. Bezpečné zastavení díky hydraulickým kotoučovým brzdám Shimano.
Elektrokolo je vybaveno blatníky, nosičem a výkonným osvětlením napojeným přímo na baterii elektrokola.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městká elektrokola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8585053831105 |
| ? Průměr kol: | 27.5" |
| ? Motor: | Shimano Steps EP8 (85 Nm) |
| Kapacita baterie: | 725 Wh |
| ? Maximální dojezd: | 170 km |
| Vidlice: | RockShox Recon Silver Air |
| Zdvih vidlice: | 100 mm |
| Přehazovačka: | Shimano Nexus |
| Počet rychlostí: | 5 (1 x 5) |
| Řetěz: | Shimano CN-HG71 |
| Brzdy: | Shimano MT200 |
| ? Druh brzd: | Hydraulické kotoučové |
| ? Pláště: | Schwalbe Super Moto-X Performance, 27.5 x 2.40 |
| ? Barva: | Zlatá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Kellys je slovenská značka kol a elektrokol, jejíž historie sahá do roku 1991. Začínala v malém, ale postupně se vypracovala mezi respektované evropské výrobce, jejichž kola dnes najdete ve více než 35 zemích.
Značka je typická důrazem na vývoj vlastních řešení a technologický posun. Nejde jen o osazení, ale o snahu posouvat celé systémy – ať už jde o konstrukci rámů, integraci baterií nebo celkové chování kola při jízdě.
V posledních letech Kellys výrazně investuje do elektrokol a ukazuje, že dokáže přijít s vlastní cestou. Příkladem je systém AMXXPRO, který kombinuje lehkou konstrukci, vysoký výkon a moderní přístup k integraci pohonu. Zajímavostí je i robotická výroba rámů v Evropě s důrazem na přesnost, pevnost a nízkou hmotnost.
Kellys tak představuje značku, která spojuje technologický vývoj, výkon a rozumné cenové nastavení. V praxi jde o kola, která drží krok s vývojem a zároveň fungují tak, jak od nich jezdec očekává.
