V našem e-shopu najdete pouze jízdní kola a elektrokola skladem nebo ty, u kterých je předpokládaná doba dodání od 2 do 60 dní. Pokud máte zájem o jiné zboží, můžeme Vám na vyžádání poslat nabídku z kol, která máme předobjednaná a v e-shopu nejsou.
 
 1. Úvod
 2. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetové prodejny Ski & Cyklo centrum jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
 2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva skutečně vzniká v momentě převzetí a zaplacení objednaného zboží kupujícím.
 3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
 6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu Ski & Cyklo centrum, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
 7. Kupující je oprávněn převzaté zboží vrátit prodávajícímu bez udání důvodu do 14ti dnů ode dne převzetí zboží. Zboží musí být v původním stavu (nenošené), kompletní, nepoškozené a v originálním obalu. Kupujícímu bude vrácena celá jím vynaložená částka na koupi daného zboží. Kupující je povinen zajistit na své náklady přepravu takového zboží zpět k prodávajícímu.

Platební podmínky, expediční lhůty a přepravné

 1. Není-li v popise objednaného výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno do 14ti pracovních dnů po obdržení objednávky, přičemž běžně expedujeme do 1 - 5 dnů.
 2. Zboží je odesíláno kupujícímu dle zvoleného způsobu dopravy a platby, požaduje-li kupující jiný druh přepravy (např. v případě objednání většího množství zboží), je nutné se domluvit předem telefonicky na čísle tel: 602 460 265. Cena poštovného a balného je dle zvolené dopravy s DPH za 1 balík/karton.
 3. Ski & Cyklo centrum si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude zákazník neprodleně informován e-mailem, nebo telefonicky.
 4. Při odběru zboží nad 5000,- Kč poštovné a balné zdarma.

Reklamace

 1. Případné reklamace uplatňuje kupující na adrese: 
  Ski & Cyklo centrum
  Hlavní 140
  696 17 Dolní Bojanovice 

  Současně s reklamovaným zbožím a popisem závady je nutné předložit i příslušný doklad o jeho nákupu (paragon, fakturu).
 2. Veškeré reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR.
 3. Poskytnutá záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Prodávající nepřebírá odpovědnost za vady vyplývající z běžného opotřebování výrobků, za vady vzniklé neodborným používáním výrobků a chybnou manipulací s nimi, ani za škody způsobené vnějšími událostmi (tzv. vyšší moc). Na tyto vady se poskytnutá záruka nevztahuje.

Závěrečná ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného, které není součástí ceny objednaného zboží a platí se zvlášť) uvedenou v katalogu internetové prodejny Ski & Cyklo centrum , nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.
 3. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavec 1. obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

Ochrana osobních dat zákazníků

Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení popř. IČO, DIČ atd.), která jsou součástí objednávky nebo nám byla sdělena během registrace nového zákazníka jsou společností Ski & Cyklo centrum považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. SKI CENTRUM tyto údaje o zákaznících zásadně nesděluje třetím osobám, kromě těch které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, pošta či speditér apod.), a to pouze v nutném rozsahu.

 

 

Přechodná otevírací doba

Pondělí - Pátek:

8:30-12:00 | 13:00-17:00

Sobota:

8:00-11:00

Kde nás najdete?

Hlavní 140,

696 17 Dolní Bojanovice

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz