Po domluvě Vám můžeme dopravit složené jízdní kolo nebo elektrokolo na určitou adresu. Pro více informací nás kontaktujte v chatu vpravo dole.
  1. Úvod
  2. Rezervační formuláře
ONLINE půjčovna

Novinkou letošní zimní sezóny je možnost zarezervování lyží, snowboardů, běžek a doplňků k nim přímo v našem E-shopu. Naše nabídka je vskutku široká!

Lyžařské zboží:

Hledáte lyže na dovolenou, lyžařský výcvik nebo na víkendovou lyžovačku? Obraťte se na naši půjčovnu, která má tradici již 18 let! Zboží každoročně doplňujeme o nové lyže, lyžáky, hůlky a helmy. Kvalitní servis je samozřejmostí!

Snowboardistické zboží:

Můžeme Vám nabídnout také prkna. Ty Vám seřídíme dle Vašich přání a dispozicí. I zde je kvalitní
servis samozřejmostí!

Běžkařské zboží:

Pohyb na běžeckých lyžích je nejen sportem, protože při běžkování používáme všechny svalové partie, ale je také krásným způsobem aktivní relaxace, objevování nových míst, přírodou a setkávání se s přáteli.

Střešní boxy a nosiče kol:

Jedete na zimní nebo letní dovolenou? Nechcete zbytečně utrácet za nosiče a střešní boxy, které Vám budou po většinu roku zabírat úložný prostor doma? Rezervujte si jej u nás! Naše značkové nosiče nabízí spoutu vychytávek, snadno je nainstalujete a můžete se na ně spolehnout.

Akční kamera GoPro HERO:

Co víc si můžete uchovat z dovolené než krásné zážitky? Tak proč to neudělat s kvalitní akční kamerou od světoznámé značky GoPro? Jednoduchá obsluha, plno příslušenství a pojištění proti poškození!

 

 

Přechodná otevírací doba

Pondělí - Pátek:

8:30-12:00 | 13:00-17:00

Sobota:

8:00-11:00

Kde nás najdete?

Hlavní 140,

696 17 Dolní Bojanovice

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz